O nas

Wypożyczamy auta już od 2014 roku.

Wypożyczalnia samochodów PRIMERENT funkcjonuje na rynku już od 2014 roku. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie setek klientów, którzy po dziś dzień chętnie korzystają z naszych usług. Dlaczego? Ponieważ stawiamy na najwyższą jakość usług, jasne zasady współpracy, a także na pełną satysfakcję klienta.

Wiemy, że nowoczesna flota samochodów to nie wszystko. Równie istotny jest kontakt z przedstawicielami firmy, na których można liczyć w każdej sytuacji. Łącząc te dwa aspekty zyskaliśmy silną pozycję na rynku.

Przejrzyste zasady wynajmu, rzetelne informacje, otwartość na potrzeby klientów, pomoc w każdym aspekcie – to wszystko sprawia, że wypożyczalnia samochdów PRIMERENT znajduje się w ścisłej czołówce firm świadczących usługi wynajmu aut.

Nasza misja

Nowoczesne rozwiązania, udogodnienia dla nawet najbardziej wymagających klientów, jasne zasady wynajmu, ułatwienie mobilności – to podstawowa misja, którą realizujemy każdego dnia.

Ofertę kierujemy do każdej osoby i firmy, która z jakiegoś powodu nie dysponuje własnym pojazdem, jednak nie chce rezygnować z poruszania się samochodem.

Zmiany są potrzebne i korzystne, a nowoczesne podejście pozwala na więcej!

Wizja

Możliwość korzystania z wynajmu na krótki, średni lub długi czas, rozpatrujemy w kategoriach łatwego dostępu do nowoczesnych pojazdów, bez konieczności brania ich w leasing czy kupowania, a także bardzo łatwej redukcji kosztów.

Chcemy, by z nowoczesnej floty mógł korzystać każdy – zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Chcemy dawać poczucie niezależności, bezpieczeństwa i luksusu, na który stać każdego.

Dlatego nasze usługi cechuje elastyczność, dopasowanie do potrzeb klienta, przejrzyste i uczciwe umowy, a także dyspozycyjność pracowników.

Chcemy kojarzyć się z niezawodnością, bezpieczeństwem, niskimi kosztami i samochodami, którymi chce jeździć każdy.

Zatłoczone ulice i parkingi, zwłaszcza w wielkich miastach, to problem, który można częściowo rozwiązać właśnie dzięki korzystaniu z wypożyczanych samochodów. Dodatkową ideą wypożyczalni samochodów jest redukcja kosztów i zmartwień. Umawiamy się na konkretną cenę, która nie podskoczy nawet o złotówkę. W przypadku awarii lub kolizji również nie musisz się niczym martwić – wszelkie formalności leżą po naszej stronie. Wsiadasz i jedziesz – i nie martwisz się niczym dodatkowym!

Zasady, którymi się kierujemy

Wielu naszych klientów ma za sobą niemiłe doświadczenia z firmami oferującymi podobne usługi. Dlatego rozumiemy obawy przed ponownym skorzystaniem z opcji wynajmu samochodu.

W codziennej pracy towarzyszą nam 4 zasady, które pozwalają utrzymać jakość usług na najwyższym poziomie. Dzięki nim zdobywamy także trwałe zaufanie ze strony klientów.

  1. Przejrzyste warunki

Nasze umowy skonstruowane są w jasny i prosty sposób. Wiemy, że Twój czas jest cenny, dlatego maksymalnie uprościliśmy formalności. Dzięki temu droga do wyboru samochodu i otrzymania kluczyków oraz dokumentów jest bardzo krótka.

  1. Dostępność i łatwa rezerwacja

Nie masz czasu na spotkanie w siedzibie firmy – to zrozumiałe. Dlatego wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom nie tylko pod względem oferty pojazdów. Umożliwiamy także prosty wybór samochodu – możesz zarezerwować go przez Internet.

Nasz pracownik podstawi pojazd w wybrane przez Ciebie miejsce, jeśli nie masz czasu odebrać go z siedziby.

  1. Bezpieczeństwo

Wszystkie samochody dostępne w naszej flocie to pojazdy nowoczesne, komfortowe, a przede wszystkim bezpieczne. Każda, nawet najmniejsza usterka jest usuwana natychmiast, a pojazdy przechodzą regularne, szczegółowe kontrole.

Do dyspozycji oddajemy Ci więc auta sprawne i gotowe na największe wyzwania!

  1. Szybka reakcja i rzetelna informacja

Auto brało udział w kolizji lub wypadku, bądź też zepsuło się w trasie? Możesz liczyć na szybki kontakt z naszej strony i błyskawiczną pomoc. Każdy pojazd objęty jest ubezpieczeniem Assistance, dzięki czemu nigdy nie zostaniesz bez pomocy.

Kontakt z nami możliwy jest przez całą dobę. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości.