Dla firm

Oferujemy wynajem w systemie krótko, średnio i dłogo-terminowym.

Poruszanie się bez samochodu może nie jest niemożliwe, jednak zdecydowanie utrudnia i wydłuża przemieszczanie się. Własny pojazd wydaje się być doskonałym rozwiązaniem, jednak nie każdy może lub zwyczajnie nie chce go posiadać.

Utrzymanie floty samochodów służbowych to także niemały wydatek, na który firmę nie zawsze stać – szczególnie, jeśli jest to małe lub dopiero rozwijające się przedsiębiorstwo.

Nie trzeba jednak rezygnować z możliwości swobodnego poruszania się samochodem. Rozwiązaniem jest oferta wynajmu samochodów dla firm. Jak to działa i dlaczego warto skorzystać z takiej opcji?

Wypożyczalnia aut dla firm – jak to działa?

Utrzymanie floty firmowych pojazdów to spory wydatek, a do tego duża odpowiedzialność. Jednocześnie trudno rezygnować z samochodów w ogóle – zwłaszcza, jeśli stanowiska wymagają mobilności.

Wypożyczalnia aut X dla firm to idealny kompromis pomiędzy redukcją kosztów a swobodnym korzystaniem z samochodu zawsze wtedy, gdy tylko jest potrzeba.

Nie musisz martwić się o comiesięczne, zaskakujące koszty. Decydując się na wynajem samochodu (lub kilku samochodów) możesz z góry ustalić miesięczne koszty. Wynajmu dokonujesz bowiem na prostych, przejrzystych i niezmiennych zasadach, znając wszystkie warunki z góry.

Umowę możemy podpisać na krótki, średni lub dłuższy czas – od miesiąca, do nawet dwóch lat. Dysponujemy nową, komfortową i bezpieczną flotą, dzięki której jazda będzie jeszcze większą przyjemnością.

Korzyści z wynajmu auta na firmę

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem dużej firmy, czy też prowadzisz działalność jednoosobową, znajdziesz u nas ofertę odpowiadającą Twoim potrzebom. Korzystne ceny (taniej niż posiadanie samochodu na własność), przejrzyste warunki umowy, koszty łatwe do obliczenia z góry – to tylko kilka z wielu korzyści korzystania z wynajmowanego samochodu.

Pozostałe to:

 • poruszanie się nowymi, zadbanymi i bezpiecznymi samochodami
 • szeroki wybór marek i modeli pojazdów
 • bogaty pakiet udogodnień – systemy bezpieczeństwa, nawigacja, klimatyzacja, Bluetooth
 • koszty ubezpieczenia po stronie firmy
 • serwisowanie, zmiana opon i dokonywanie bieżących napraw – również po stronie firmy
 • brak konieczności brania samochodu w leasing
 • brak konieczności wieloletniego zobowiązania finansowego (umowę podpisujemy jednorazowo na maksymalnie 2 lata)
 • możliwość wymiany pojazdu na nowszy w trakcie trwania umowy
 • całodobowa pomoc Assistance – nie musisz więc martwić się o nic – nawet, gdy jesteś w trasie
 • natychmiastowy dostęp do samochodu zastępczego w przypadku awarii wynajętego.

Reasumując – wypożyczalnia aut dla firm to rozwiązanie bardziej ekonomiczne, zdejmujące odpowiedzialność za szkody, przeglądy i ubezpieczenie, a także możliwość poruszania się najnowszymi, zadbanymi pojazdami.

Wypożyczalnia aut PRIMERENT – czym wyróżniamy się spośród konkurencji?

Podpisując z nami umowę na wynajem pojazdu podpisujesz tak naprawdę dokument zapewniający Ci spokojne, bezpieczne i bezproblemowe użytkowanie samochodu zawsze wtedy, gdy potrzebujesz.

Zapewniamy przejrzyste warunki umowy, bez ukrytych kosztów. Nie stosujemy nieuczciwych praktyk – szanujemy swoich klientów, ich czas i zaufanie, jakim nas obdarzają.

Dlatego oferujemy bogatą flotę, a w każdym pojeździe możesz czuć się bezpiecznie. Do użytkowania oddajemy pojazdy nie starsze, niż 12-sto miesięczne, na bieżąco reagujemy także na komunikaty o chociażby najmniejszej awarii.

Dzięki temu Twój udział ogranicza się do uruchomienia stacyjki i wyruszenia przed siebie!

Na jaki czas można wynająć samochód?

Nasza wypożyczalnia aut proponuje najem:

 • krótkoterminowy – od 1 do 30 dni. To najlepsza opcja wówczas, gdy znajdujesz się na przykład w delegacji
 • średnioterminowy – umowę podpisujemy na kilkanaście miesięcy, najczęściej na rok. Wynajem średnioterminowy to komfortowe rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje pojazdu na wyłączność, jednak tylko na jakiś czas (na przykład roczny kontrakt w Polsce)
 • długoterminowy – to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które w codziennej pracy wykorzystują samochody, jednak nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na utrzymanie całej firmowej floty.

Wszelkie naprawy i koszty związane z utrzymaniem samochodu leżą po stronie firmy. Nie musisz więc martwić się o ubezpieczenie, wymianę opon, naprawy pokolizyjne czy badania techniczne. Wsiadasz i jedziesz, a po określonym czasie możesz zmienić pojazd na nowy. To proste i korzystne zasady!

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, analizując jego potrzeby i możliwości. Dlatego trudno podać sztywny cennik czy chociażby widełki – każdy przypadek jest inny.

Odezwij się do nas i przedstaw swoje potrzeby, a zaproponujemy najbardziej korzystny dla Ciebie pakiet. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania, dlatego nie musisz się niczego bać. Pomożemy przejść Ci przez wszystkie formalności, a kluczyki otrzymasz bardzo szybko. Ciesz się jazdą i niskimi kosztami – to gwarantuje Ci wypożyczalnia aut PRIMERENT.